Заняття з евакуації

У закладі освіти з метою відпрацювання практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації було проведено заняття щодо евакуації та укриття здобувачів освіти і працівників закладу освіти при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру.

17:08 18.02.2022

Уроки медіаграмотності

Україна увійшла у якісно нову епоху – епоху інформаційного суспільства. Сучасних школярів називають людьми нового покоління-digital native-«цифрові аборигени». Вони не уявляють життя без комп’ютера, інтернету, пошукових систем, мережевих спільнот, блогів, форумів, чатів. У віртуальному світі відсутня цензура, знімаються заборони і обмеження морально-етичного і соціального планів. Тому, в закладі освіти, виникла необхідність проведення уроків медіаграмотності бо учні повинні якомога раніше усвідомлювати необхідність оцінки рівня безпеки інформації, для розвитку свідомого та критичного ставлення до інформації, яку отримують з різних джерел.

15:00 17.02.2022