A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради

Новини

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Педагоги Кролевецького ліцею №6 отримали ноутбуки для ефективної роботи...

  Ноутбуки отримані за сприяння  Фундації Олени Зеленської в межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Edukation) та проєкту "Цифровий актив для України" компаній "HP" та "Microft" для забезпечення ефективної роботи педагогічних працівників. Дякуємо за допомогу і підтримку. Разом до перемоги! Слава Україні!

12:42 02.03.2023

Солодкі вітання!

          Хто такий друг? Це людина, з якою можна поділитися радістю, довірити таємницю, розказати наболіле. Саме такі справжні друзі є в Кролевецького ліцею № 6 – Олександр Стариченко і Еседуллах Ханалієв. Вони завжди привітають зі святом, підтримають у скрутну хвилину, переймаються проблемами закладу, живуть його життям.Колектив Кролевецького ліцею №6 щиро вдячний Олександру Стариченку, Еседуллаху Ханалієву за солодкі вітання наймолодшим учасникам освітнього процесу - дошкільнятам та першокласникам. Нехай оптимізм, віра, надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане невід’ємною супутницею на життєвих дорогах. Дякуємо за ефективне партнерство, цінуємо нашу співпрацю у цей нелегкий час, щиро віримо в нашу перемогу, у мирне і щасливе життя.

20:39 20.12.2022

День Гідності та Свободи

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності та на виконання Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 286,  в Кролевецькому ліцеї №6 була проведена виховна година "Україна - країна не скорених!".

10:04 22.11.2022

Місячник громадянського виховання, Тиждень толерантності.

"Тиждень толеранотності" у Кролевецькому ліцеї №6 проходив з 14.11 по 18.11 під час якого були проведені такі заходи: виховна година "Вчимося толерантному спілкуванню", вікторина "Що таке толерантність", виготовлення стіннівки "День толерантності".

09:47 21.11.2022

Місячник громадянського виховання, Тиждень української писемності та мови

З 07.11  по 11.11 у Кролевецькому ліцеї №6 проходив "Тиждень української писемності та мови" під час якого були проведені такі заходи: створення листівок-пам'яток "Я на сторожі коло їх поставлю слово"( Т.Г.Шевченко)  від учнів 11 класу, мовний фест " Мова- мій маркер,  розмалюю соковитими барвами почорнілий від горя світ", створення фліпбуку "Кобзар", у День української писемності та мови учні 9-11 класів та педагоги долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності "Мій дім", 

09:26 12.11.2022

Місячник патріотичного виховання. Тиждень безпеки життєдіяльності

З 24.10 по 28.10 у нашому ліцеї №6 проходив "Тиждень безпеки життєдіяльності" під час якого відбулися такі заходи: вікторина "Правила дорожнього руху - це закон","Всеукраїнський урок права людини", акція "Збережи життя" під гаслом "Знати, щоб усе уберегти та комусь допомогти", відбулася зустріч з праціником поліції на тему "Відповідальність дітей різного віку за скоєні правопорушення"

09:16 01.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора