Заходи під час канікул

Дата: 22.07.2022 19:18

Наразі тисячі дітей мають високий рівень тривожності та стресу, що приводить до зниження соціалізації, втраті зв’язку з реальністю та контролю над власним життям, підвищує схильність до асоціальної поведінки, малорухливого способу життя, що впливає на стан їх здоров’я. Для цього в закладі освіти, під час літніх канікул, проводиться фізкультурно-оздоровча робота для дітей різного віку. Учителі фізичної культури Кролевецького НВК№6 провели ряд заходів з дітьми: відпрацювали елементи волейболу, баскетболу, грали у футбол, волейбол, баскетбол, провели тренування з техніки плавання під час відпочинку на місцевих кар’єрах, рухливу гру «Хто влучніший», переглянули презентацію «За здоровий спосіб життя», організували захід «Ми – справжні туристи», узяли участь у фізкультхвилинці «Спорт – наше життя».