A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Місячник "Увага! Діти!". Всеукраїнський тиждень проотидії булінгу

Кролевецький ліцей №6 долучився до проведення Всеукраїнського тижня потидії булінгу. Були проведені такі заходи: виготовлення стіннівкі "Булінгу - ні!", акція "Дерево дружби", вікторина "Правила попередження кібрбулінгу" . 

15:46 16.09.2022

Перший урок у новому навчальному році з теми "Ми українці: честь і слава незламним!"

Новий 2022/23 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна протистоїть окупантам і платить високу ціну за свою незалежність - тисячами людських життів, своєю територією..

13:49 01.09.2022

Заходи під час канікул

Наразі тисячі дітей мають високий рівень тривожності та стресу, що приводить до зниження соціалізації, втраті зв’язку з реальністю та контролю над власним життям, підвищує схильність до асоціальної поведінки, малорухливого способу життя, що впливає на стан їх здоров’я. Для цього в закладі освіти, під час літніх канікул, проводиться фізкультурно-оздоровча робота для дітей різного віку. Учителі фізичної культури Кролевецького НВК№6 провели ряд заходів з дітьми: відпрацювали елементи волейболу, баскетболу, грали у футбол, волейбол, баскетбол, провели тренування з техніки плавання під час відпочинку на місцевих кар’єрах, рухливу гру «Хто влучніший», переглянули презентацію «За здоровий спосіб життя», організували захід «Ми – справжні туристи», узяли участь у фізкультхвилинці «Спорт – наше життя».

19:18 22.07.2022

Свято останнього дзвоника!

       Сьогодні чудовий день- СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Вітаємо учнів, педагогів, батьків із завершенням навчального процесу. Віримо, що незабаром зберемося на шкільному подвір'ї, де під мирним небом лунатиме дзвоник для дітвори. Бажаємо теплих літніх днів, приємних вражень, гарного відпочинку, випускникам - відмінного старту на життєвому шляху, учителям- гордості й захопленості від успіхів своїх учнів. Дякуємо за допомогу і підтримку батькам. Будьте щасливі!

07:53 08.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора