Заходи під час канікул

Наразі тисячі дітей мають високий рівень тривожності та стресу, що приводить до зниження соціалізації, втраті зв’язку з реальністю та контролю над власним життям, підвищує схильність до асоціальної поведінки, малорухливого способу життя, що впливає на стан їх здоров’я. Для цього в закладі освіти, під час літніх канікул, проводиться фізкультурно-оздоровча робота для дітей різного віку. Учителі фізичної культури Кролевецького НВК№6 провели ряд заходів з дітьми: відпрацювали елементи волейболу, баскетболу, грали у футбол, волейбол, баскетбол, провели тренування з техніки плавання під час відпочинку на місцевих кар’єрах, рухливу гру «Хто влучніший», переглянули презентацію «За здоровий спосіб життя», організували захід «Ми – справжні туристи», узяли участь у фізкультхвилинці «Спорт – наше життя».

19:18 22.07.2022

Свято останнього дзвоника!

Сьогодні чудовий день- СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА! Вітаємо учнів, педагогів, батьків із завершенням навчального процесу. Віримо, що незабаром зберемося на шкільному подвір'ї, де під мирним небом лунатиме дзвоник для дітвори. Бажаємо теплих літніх днів, приємних вражень, гарного відпочинку, випускникам - відмінного старту на життєвому шляху, учителям- гордості й захопленості від успіхів своїх учнів. Дякуємо за допомогу і підтримку батькам. Будьте щасливі!

07:53 08.06.2022