День Українського козацтва

Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги! Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Нехай ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. Міцного здоров’я вам, герої сучасності, успіхів на полі бою та надійного тилу! Молимося про мир та безпеку і ми з вами, знаючи, що Збройні Сили України роблять все можливе і неможливе, аби вберегти наші життя та не дати зруйнувати наші міста і села.

10:57 14.10.2022

Місячник патріотичного виховання. Тиждень вивчення національної символіки

З 03.10 по 07.10 проходив "Тиждень вивчення національної символіки. В рамках даного тижня були проведені такі заходи: виставка малюнків "Національні символи України", акція "Теплі долньки" присвячена Міжнародному дню людей похилого віку

20:14 07.10.2022

Місячник "Увага! Діти!". Тиждень бібліотеки.

Тиждень бібіліотеки в нашому ліцеї спвіпав з проведенням Всеукраїнського дня бібліотеки. В рамках даного тижня були провдені такі заходи: акція "Моя улюблена книга",бібліотечний урок пам'яті жертв Бабиного Яру, акція "Шкільний підручник"

10:03 30.09.2022

З Днем працівника освіти!!!

Дорогі колеги!!! Адміністрація закладу Кролевецького ліцею №6 від щирого серця вітаємо  вас із професійним святом, Днем працівників освіти!

10:03 30.09.2022

Місячник "Увага! Діти!". Тиждень милосердя

З 19.09 по 23.09 у нашому ліцеї проходив "Тиждень милосердя". В рамках даного тижня були проведені такі заходи: "Оформлення листівок-побажань нашим захисниками", акція "Обійму безкоштовно", "Виготовлення оберегів для солдат ЗСУ".

17:55 23.09.2022

Місячник "Увага! Діти!". Всеукраїнський тиждень проотидії булінгу

Кролевецький ліцей №6 долучився до проведення Всеукраїнського тижня потидії булінгу. Були проведені такі заходи: виготовлення стіннівкі "Булінгу - ні!", акція "Дерево дружби", вікторина "Правила попередження кібрбулінгу" .

15:46 16.09.2022

Перший урок у новому навчальному році з теми "Ми українці: честь і слава незламним!"

Новий 2022/23 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна протистоїть окупантам і платить високу ціну за свою незалежність - тисячами людських життів, своєю територією..

13:49 01.09.2022