для людей з порушеннями зору
Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради

Методичні заходи

Семінар - практикум з питань формувального оцінювання

3 грудня 2021 року відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми «Формувальне оцінювання – один із ключових чинників якісної освіти». Заступник директора з навчально-виховної роботи Н.Мельник нагадала, які функції виконує оцінювання навчальних досягнень  дітей в умовах упровадження компетентнісної освіти, наголосила, що контроль і оцінювання є дієвим механізмом, який забезпечує розвиток кожнго учня, формування його особистих якостей, сприяє розумінню школярем власного поступу.

11:23 03.12.2021

Участь у роботі обласної творчої групи

26 листопада заступник директора з навчально-виховної роботи Надія Мельник взяла участь у роботі обласної творчої групи заступників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. Тема засідання - підготовка матеріалів для упорядкування збірника "Формування інноваційної культури педагога: компетентісно орієнтований підхід".

19:01 28.11.2021

Демократизація та партнерство освіти в умовах НУШ

Демократизація освіти – одна з вирішальних умов подальшого розвитку суспільства. Нині Україна відчуває потребу підтримки і виховання нового покоління молоді як активних громадян демократичної країни.

17:11 17.09.2021