Дії чергового працівника за сигналом "Повітряна тривога"

АЛГОРИТМ ДІЙ

чергових працівників шкільного підрозділу за сигналом оповіщення цивільного захисту «Повітряна тривога»

1. Миттєво сповістіть здобувачів освіти про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації шляхом подачі трьох довгих сигналів шкільного дзвоника, а в разі відсутності електроенергії – словесно або за допомогою звуку механічного дзвоника.

2. Тримайте двері усіх виходів постійно відкритими.

3. Скоординовуйте хід евакуації дітей до укриття відповідно до вказівників руху, які розміщені на стінах коридорів.

4. Постійно супроводжуйте дітей на шляху евакуації. Стежте за тим, щоб під час руху не створювалися скупчення й паніка, а під час руху сходовими маршами – попереджайте про необхідність обережного руху сходинками.

5. За необхідності – допоможіть дітям узяти одяг із роздягалки.

6. В разі погіршення самопочуття дитини – повідомте медичну сестру.

7. Заздалегідь визначені відповідальні особи з числа допоміжного персоналу знаходяться біля входу до укриття для контролю за порядком та швидкого реагування у разі, якщо виявиться, що хтось із дітей відсутній.

8. Заздалегідь визначені відповідальні особи після евакуації перевіряють приміщення на наявність присутніх учнів за межами захисної споруди та на подвір’ї ліцею.
9. Педагоги, які на момент тривоги безпосередньо не задіяні в освітньому процесі, знаходяться у заздалегідь визначених місцях та допомагають в організації евакуації та регулюванні швидкого руху дітей до укриття.