Методичні заходи

24.05.2023 у Кролевецькому ліцеї № 6 відбулося засідання професійної спільноти вчителів природничого циклу з актуальних питань закінчення 2022/23 навчального року, здійснення екологічного виховання здобувачів освіти, підготовки до Національного мультимедійного тесту, тощо.

10:34 30.05.2023

Практичне заняття-тренінг з тактичної медицини

11.04.2023 фахівцями швидкої медичної допомоги на базі Кролевецького ліцею № 6 зі здобувачами освіти 9-11 класів, педагогічними працівниками проведено практичне заняття-тренінг з тактичної медицини. Під час дієвого спілкування присутні познайомилися з правилами надання невідкладної долікарської допомоги під час різних травм, навчилися надавати першу допомогу із дотриманням правил особистої безпеки, відпрацьовували практичні навички здійснення непрямого масажу серця, зупинки кровотечі,   ознайомилися з правилами евакуації постраждалого, у тому числі під час обстрілу. Через повітряну тривогу, яка була оголошена під час заняття, учасники організовано перемістилися до укриття, де продовжили навчання.

12:51 12.04.2023

Зустріч із представниками Міжнародної організації The Halo Trust

28.03.2023 у Кролевецькому ліцеї № 6 проведено зустріч із представниками Міжнародної організації The Halo Trust, яка займається очищенням територій від мін та вибухонебезпечних залишків, здійснює просвітницьку діяльність серед населення з питань мінної безпеки. Педагоги та працівники ліцею познайомилися з видами мін, правилами безпечного поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, переглянули змістовні відеоматеріали з даного питання. У ході невимушеного спілкування із представниками громадської організації педагоги та працівники ліцею мали можливість на життєвих прикладах війни в Україні познайомитися з видами небезпек, які несуть різні мінні пристрої, набули практичних навичок безпечної поведінки, які усвідомили самі і передадуть своїм вихованцям, рідним. Зустріч відбувалася в атмосфері щирої зацікавленості і усвідомлення її практичної користі для забезпечення власної безпеки і відповідальності.

14:27 29.03.2023

Семінар-практикум із питань ведення ділової документації

28.03.2023 для педагогів Кролевецького ліцею № 6 проведено семінар-практикум із питань ведення ділової документації. Директор ліцею Віталій Сахнюк познайомив педагогів із нормативно-законодавчою базою, яка регламентує ведення документації в закладі освіти, розкрив загальні вимоги до створення, оформлення та документування ділової документації, надав практичні рекомендації щодо оформлення окремих видів документів (службових листів, протоколів, наказів, календарно-тематичного планування тощо).

14:27 29.03.2023

Семінар - практикум з питань формувального оцінювання

3 грудня 2021 року відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми «Формувальне оцінювання – один із ключових чинників якісної освіти». Заступник директора з навчально-виховної роботи Н.Мельник нагадала, які функції виконує оцінювання навчальних досягнень  дітей в умовах упровадження компетентнісної освіти, наголосила, що контроль і оцінювання є дієвим механізмом, який забезпечує розвиток кожнго учня, формування його особистих якостей, сприяє розумінню школярем власного поступу.

11:23 03.12.2021

Участь у роботі обласної творчої групи

26 листопада заступник директора з навчально-виховної роботи Надія Мельник взяла участь у роботі обласної творчої групи заступників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. Тема засідання - підготовка матеріалів для упорядкування збірника "Формування інноваційної культури педагога: компетентісно орієнтований підхід".

19:01 28.11.2021

Демократизація та партнерство освіти в умовах НУШ

Демократизація освіти – одна з вирішальних умов подальшого розвитку суспільства. Нині Україна відчуває потребу підтримки і виховання нового покоління молоді як активних громадян демократичної країни.

17:11 17.09.2021