Великдень зустрічаємо, зі святом всіх вітаємо!

Дата: 17.04.2023 12:11

Великдень – це найвеличніше свято року, світле Христове Воскресіння. Діти усіх вікових груп, разом зі своїми педагогами, заздалегідь натхненно готувалися до нього: знайомилися з традиціями українського народу щодо святкування Великодня, вчилися розмальовувати писанки, виготовляти крашанки, вивчали вірші, пісеньки, приказки, відшліфовували свою майстерність в таночках.

Великдень… Все добро небес

Сьогодні тут, у нашім домі.

Вітаємось: - Христос Воскрес!

Заходьте, друзі та знайомі!

Такими словами розпочалося казкове дійство світлого Великодня. У ошатному залі, діти розповідали вірші про весну, Великдень, співали пісні, гаївки, танцювали, водили хороводи, відгадували загадки. Також, не забули і про традиції нашого народу: пекли паски, прикрашали яєчка, грали в народні ігри, вчились самостійно складати пасхальний кошик.