Народна іграшка в роботі з дітьми

Дата: 29.05.2023 08:23

Народна іграшка дає дитині те, чого не може дати сучасна іграшка. Вона може дуже багато розповісти про історію своєї країни, про звичаї і традиції народу, про традиційний одяг наших предків та спосіб їх життя. З іграшкою пов’язано багато легенд і казок, вона вчить дитину, як правильно поводити себе, і навпаки - як не варто робити. Використання народної іграшки в процесі виховання допомагає дитині проявити свою творчість та зберегти національні українські традиції.

Під час майстер-класу «Народна іграшка в роботі з дітьми різного віку», проведеного з педагогами дошкільного підрозділу, розкрита роль української народної іграшки у вихованні дошкільників, визначені шляхи використання народної іграшки у дошкільному закладі.