МІННА НЕБЕЗПЕКА

Мінна небезпека нині загрожує кожному — як дорослим, так і дітям. Усі мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки, інші види вибухонебезпечних предметів, як діяти, коли знайшов міну.

08:59 19.02.2024

Свято привітання переможців олімпіад та мовно-літературних конкурсів

У Кролевеькому ліцеї №6 28.12.2023 року відбуволся урочисте свято вшанування переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та мовно-ліературних конкурсів. Директор ліцею Віталій Сахнюк привітав талановитих, обдарованих, працьовитих дітей, які є гордістю та честю ліцею:

11:01 28.12.2023

"Запали свічку пам'яті"

Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

10:59 27.11.2023