Фотогалерея заходів

Подаруйте безпритульним тваринам дім

В день домашніх тварин, що відзначається 30 листопада, вихованці та педагоги дошкільного підрозділу долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Лапка підтримки»

14:46 30.11.2023

Осінь - чудова пора

Осінь – чудова пора. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки у барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. Завітала вона і до дітей дошкільного підрозділу. В цей день малюки прославляли чарівницю Осінь, дякували їй за щедрі дарунки.

14:39 25.10.2023

День вишиванки

Вишиванка – символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаєм її знову

11:46 18.05.2023

Великдень зустрічаємо, зі святом всіх вітаємо!

Великдень – це найвеличніше свято року, світле Христове Воскресіння. Діти усіх вікових груп, разом зі своїми педагогами, заздалегідь натхненно готувалися до нього: знайомилися з традиціями українського народу щодо святкування Великодня, вчилися розмальовувати писанки, виготовляти крашанки, вивчали вірші, пісеньки, приказки, відшліфовували свою майстерність в таночках.

12:11 17.04.2023

Благодійна акція

7 квітня колектив дошкільного підрозділу долучився до благодійної акції «Благовіщення іде – благу звістку несе». Виручені кошти передали для допомоги нашим захисникам.

09:54 11.04.2023

Свято зустрічі Весни та Зими

Стрітення в нашому краї — не лише церковне свято. У цей день, за народним повір'ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення на Україні чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочувалося до цього свята чимало звичаїв як релігійних, так і побутово-господарських.

08:39 15.02.2022