Семінар - практикум з питань формувального оцінювання

Дата: 03.12.2021 11:23

3 грудня 2021 року відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми «Формувальне оцінювання – один із ключових чинників якісної освіти». Заступник директора з навчально-виховної роботи Н.Мельник нагадала, які функції виконує оцінювання навчальних досягнень  дітей в умовах упровадження компетентнісної освіти, наголосила, що контроль і оцінювання є дієвим механізмом, який забезпечує розвиток кожнго учня, формування його особистих якостей, сприяє розумінню школярем власного поступу.

Керівник методичного об’єднання вчителів 1-4 класів Н.Дубина акцентувала увагу на тому, що реалізація формувального оцінювання дає змогу здобути інформацію про реальний стан навчальних досягнень дитини, сприяє індивідуалізації освітнього процесу, підвищенню навчальної мотивації й самостійності молодших школярів, проаналізувала різні види рефлексії.

Під час роботи педагоги поділилися досвідом організації оцінювання навчальних досягнень дітей. Майстер-класи з практичного досвіду використання формувального оцінювання провели вчителі початкових класів Н.Дубина, О.Ярош, Я.Грищенко, Ю.Штик. Про особливості оцінювання досягнень дітей з особливими освітніми потребами розповіли асистенти вчителів Л.Бабіч та А.Петренко.