Методичні заходи

Готовність до навчального року

Перед початком навчального року було проведено огляд групових кімнат для вивчення стану розвивального середовища. Осередки в групах естетично оформлені, розмежовані за тематичною спрямованістю, дидактичні та практичні матеріали дієві, безпечні та відповідають вікові дітей, необхідне обладнання в групових кімнатах наявне

09:49 31.08.2023

Народна іграшка в роботі з дітьми

Народна іграшка дає дитині те, чого не може дати сучасна іграшка. Вона може дуже багато розповісти про історію своєї країни, про звичаї і традиції народу, про традиційний одяг наших предків та спосіб їх життя. З іграшкою пов’язано багато легенд і казок, вона вчить дитину, як правильно поводити себе, і навпаки - як не варто робити. Використання народної іграшки в процесі виховання допомагає дитині проявити свою творчість та зберегти національні українські традиції.

08:23 29.05.2023

Проєкт "Збірка авторських казок"

Мабуть, зайве повторювати, якою значимою є казка у дитинстві. Вона не лише сприяє розвитку абстрактного мислення й збагаченню словникового запасу читача, а й  допомагає у вихованні патріотичних почуттів. А казка, створена педагогом, має всі шанси стати улюбленою. Хто, як не педагог, краще знає, які казки до вподоби його вихованцям.

08:48 03.05.2023

Презентація куточків безпеки

Безпека життєдіяльності дитини – це формування у неї свідомого ставлення до збереження особистого життя та здоров’я шляхом надання теоретичних знань, практичних умінь, вправляння у практичних ситуаціях. З метою формування у дошкільників знань про правила пожежної безпеки, поводження з вибухонебезпечними предметами, дорожнього руху педагогами створені та презентовані куточки безпеки з яскравими наочними посібниками, дидактичним матеріалом.

10:21 21.04.2023