Історія

1 вересня 2016 року гостинно відчинив двері для маленьких жителів мікрорайону Андріївка дошкільний підрозділ Кролевецького навчально-виховного комплексу № 6.

На той час у закладі функціонувала 1 група, де виховувалося 22 дитини. Але це не задовольняло потреби населення. І тому, з ініціативи директора Сахнюка Віталія Григоровича, у квітні 2017 року була відкрита друга група, а згодом (у грудні 2017) – третя.

Робота дошкільного закладу направлена на виховання гармонійно розвиненої дитини, створення сприятливої атмосфери, в якій розкриваються здібності маленьких кролевчан.

Колектив дошкільного підрозділу – це команда професіоналів, людей самовідданих та небайдужих до дітей. Метою якого є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття її потенційних можливостей та визнання унікальності дошкільного дитинства в становленні особистості.  Очолює колектив заступник директора Яковенко Людмила Василівна.

В дошкільному підрозділі створені гарні умови для всебічного розвитку та виховання дошкільнят: затишні та естетично оформлені сучасними меблями групові та спальне приміщення,  створено предметно-розвивальне середовище, є чудова музично-спортивна зала, яка естетично оформлена та обладнана необхідним  інвентарем. Увесь режим дошкільного закладу – це певна система, в якій кожен фрагмент життя малят спрямований на зміцнення їх здоров’я.

Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в дошкільному закладі завжди дарують дітям радість, спокій, бажання відвідувати його.